تعاملات نی نی وبلاگی
نيرواناي عزيز ما
خاطرات زميني
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 3 مرداد 1396 و ساعت 7:28 توسط مامان فريبا |

خودخواهی ست آرزو کنم ادامه ی من باشی دخترکم. خودت باش در اوج نیروانایی خودت.

روزت مبارک عزیزدلم، دختر نازنینم!

ممنونم نی نی وبلاگ عزیز برای هدیه ی این پنل خاص موبایل در این روز پر از شادمانگی. تو بهترینی نی نی وبلااااااگ!


موضوع : عاشقانه,تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 219 مرتبه
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه 4 خرداد 1396 و ساعت 7:13 توسط مامان فريبا |

از فرط ذوق و هیجانم از این ابتکار جالب نی نی وبلاگ اومدم که این پست رو از تلگرام برات بنویسم. میزبان بی نظیر من و این خونه ی خاطره ها، نی نی وبلاگ عزیز، پاینده باشی.


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 212 مرتبه
نوشته شده در تاريخ 8 دی 1392 و ساعت 19:00 توسط مامان فريبا |

هنوز قراره این خونه ی قشنگت پر باشه از هوای تولد نازنینم!

گرچه تا این تاریخ که نزدیک به یک ماه از تولد چهارسالگیت میگذره نتونسته م ثبت ماجراهای تولدت رو کامل کنم ولی امروز یه روز خاص دیگه ست. یه تولد باشکوه متفاوت!!! 

این دفترچه خاطرات قشنگی که به روت بازه یه دفتردارِ مهربون داره، یکی که همه ِ اینایی که من برات تا حالا نوشته م و خواهم نوشت و همه ی خاطرات و تجربه های مادرا و پدرای مهربون دیگه رو توی دل دریاییِ خودش جا میده تا روزی که بزرگ شدی، یه وقتایی که خیلی دلت هوای کودکیات رو کرد - مث صندوقچه هایی که گوشه ی زیرزمین مادربزرگاست- پناهِ امن دلتنگیات بشه که بیایی سراغش و دونه دونه نشونه های کودکیت رو از توش دربیاری و با هر کدومش یه دنیا صفا کنی. کاری که من خودمم الان با خاطرات دیروزهای تو میکنم و اگه نبود این دفتر و دفتردار، محاله که به یاد میاوردم لحظه لحظه های شیرینی رو که با تو از جویبار عمر گذر کرده م.

دَه ِ دَه، همیشه یادآور یه اتفاق زیبا توی دنیای مادرانه های این سرزمینه، روزی که همون دفتردارِ مهربون درِ خونه ی دلش رو باز کرد تا کودکیهای فرزندان این مرز و بوم رو توش حک کنه تا نه فقط یادگاری برای فرداهاشون بشه که گذرگاهی باشه تا هزاران تجربه ی زیبا بین هزاران مادر و پدر رد و بدل بشه برای بالندگی و شکوفایی هر چه بهتر فرزندان مامِ وطن. بماند که چه دوستی های پاک و خالصی رو هم این میون رقم زده و میزنه.

و امسال 10/10، روز تولد نی نی وبلاگ، برای من یه تجربه ی بسیار شیرین دیگه هم بهمراه داشته که محاله فراموشم بشه. تجربه ی فراخوانی به هم آوایی با یک ارکستر سمفونی بی نظیر. تو رو خدا یه نگاهی به این بنر زیبا بنداز و بعدش اینجا کلیک کن و سوار موج شادی ما برو تا من مجبور نشم بیشتر توضیح بدم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:

همیشه میگن عشق عشق می آفریند. ایمان دارم بهش. اینم پاسخ زیبای نی نی وبلاگ که عجیب انرژی بخش بود برامون دخترکم. با اجازه ش برات یادگار میکنم:

با عرض سلام و ارائه صد درود ، 

دعوت شما را به دیده منت پذیرفتیم. 
چشم ها را بستیم و همانند کودک 3 ساله ای پا در بزم شما نهادیم. 
چشم هایمان را که گشودیم، دیگر شادیمان وصف نا پذیر بود، جیغ، دست، هورا و لمس احساسی ناب و تجربه ناشدنی. 
ما مبهوت لطف شما میزبانان بی نظیر خود شده بودیم. 
میزبانانی که به عقیده ما نه فقط در این بزم با شکوه که صد البته همواره و در هر روزی که بر ما می گذرد، میزبان واقعی ما در نی نی وبلاگ می باشند. 
نی نی وبلاگ هر آنچه دارد از آن شماست و نه البته بالاتر از آن، هر آنچه دارد شما میزبانان بی نظیرش هستید. 
سه سال از آغاز فعالیت ما میگذرد؛ به ساده ترین کلام فقط می توانیم بگوییم بزرگترین دلخوشی و انگیزه ما برای ادامه فعالیت، لذتی است که پس از خلق احساسی خوش و تجربه ای نو برای شما نصیب ما می گردد. 
گام نهادن در این راه، بدون دعاها و آرزوهای خیر شما برای ما بدون شک کاری دشوار خواهد بود. پس ما را از دعای خود بی نصیب نفرمائید. 

مجددا سپاسگزار این همه مهر و محبت و لطف شماییم. 
موفق، پیروز و سربلند باشید 
نی نی وبلاگ


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 2535 مرتبه
نوشته شده در تاريخ جمعه 22 دی 1391 و ساعت 23:49 توسط مامان فريبا |

با سلام خدمت شما نی نی وبلاگی عزیز ؛ 

پیش از هر چیز ابتدا باید خداوند را به خاطر داشتن کاربرانی چون شما شاکر باشیم؛ همین ابراز لطف و تبریک شما برای ما باعث دلگرمی و انگیزه ای برای ادامه راه می باشد. 
پیام شما را در مورد برگزار نکردن جشنواره و مبحث تبلیغات مشاهده نمودیم و پاسخگویی به پیام شما را وظیفه خود می دانیم. 
حقیقت امر اینست که امروز نی نی وبلاگ به لطف حضور گرم شما کاربران با سابقه، با استقبالی خوب مواجه شده است و در حال حاضر بیش از 14000 کاربر در سایت فعالیت می نمایند. برگزاری جشنواره ای با مشخصات جشنواره سال گذشته و در آن حجم با اینکه میل باطنی ما نیز بوده است و برنامه هایی هم برای آن تدوین شده بود اما در حال حاضر در فضایی با این تعداد کاربر قابلیت اجرایی نداشت. 
کاربر و نی نی وبلاگی عزیز، در بحث تبلیغات نیز حق را به شما می دهیم، اما در حقیقت فعالیت در فضای وب، بدون حمایت های نهادی و یا سازمانی، کاری بس هزینه بر می باشد و به تبع حضور گسترده مادران و پدران این سرزمین و افزایش کاربران، هزینه های تحمیلی روز به روز نیز در حال افزایش است. 
علاوه بر این، تلاش ما ارائه خدماتی نو، به روز و پیگیری و پاسخگویی لحظه به لحظه به کاربران می باشد، کاری که شاید در دیگر سایت های ایرانی کمتر مشاهده می گردد و این مهم نیاز به تیم و گروهی با انگیزه دارد که این امر نیز خود منجر به هزینه های دیگری علاوه بر هزینه های سخت افزاری می شود. 
همچنین بخشی از درآمدهای سایت نیز به واسطه فعالیت های شما عزیزان در اختیار شیرخوارگاه آمنه قرار می گیرد. 
حقیقت اینست که هدف ما نه در آمد زایی و سود زیاد، بلکه خدمت رسانی در شأن شما عزیزان می باشد و در زمینه درآمد همواره به کمترین ها قانع بوده ایم. 
نی نی وبلاگ از کاربران با سابقه ی خود همچون شما که لطف خود را از سایت دریغ نمی نمائید توقع همیاری و همکاری در این زمینه را دارد و شما می توانید با توجه نمودن به تبلیغات، حامی سایت خود نی نی وبلاگ باشید تا به لطف این حمایت ها سقف این خانه مشترک ما، همواره پایدار و مستحکم بماند. 

با سپاس و احترام فراوان 
مدیریت نی نی وبلاگ


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 1883 مرتبه
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 12 دی 1391 و ساعت 14:45 توسط مامان فريبا |

چه بيصدا دو ساله شدي ني ني وبلاگ!؟ يا از بس تبليغات رنگ و وارنگ دور و بر اين خونه مون ميبينيم و عادت كرديم نديده ضربدر پنجره ش رو بزنيم از تولدت غافل شديم آره!؟

همين حالا يهويي اون خط بالاي پنجره رو كه فونتش رو خيلي دوست دارم ديدم:

"كسب نشان بلورين سرآمد ششمين جشنواره ي بين المللي رسانه هاي ديجيتال توسط ني ني وبلاگ"

و كليك كردم تازه يادم اومد تولد ني ني وبلاگ هم همين روزا بود و من يادم رفته بود. البته شب يلدا يادم بود كه ني ني وبلاگ هم دي ماه تولدشه ولي ديگه باز روزش رو يادم نبود. آخه پارسال كلي مسابقه برگزار كرد و كلي بزن و بكوب و شور و هياهو و من امسال هم منتظر خبري از طرف خود ني ني وبلاگ بودم كه يه حركتي بكنه و متعاقبش جنبشي پديد بياره ولي خب نميدونم شايد امسال صلاح ندونسته. در هر صورت گفتم اول يه تبريك جانانه به ني ني وبلاگ عزيز بگم هم براي تولد دو سالگيش،‌ هم براي مقامي كه واقعاً سزاوارشه. دوم يه پيشنهاد بكنم كه يه جشن تولد واقعي بگيره همه رو دعوت كنه خونه ش، حالا هر كي تونست و قسمتش شد بره. خيلي جشن باشكوهي ميشه و من خودمم اينقدر مشتاقم كه دوستام و ني ني هاشون رو توي همچين جشني ببينم. سوم هم يه خواهشي بكنم اگه ميشه يه كوچولو تبليغات روي سايت رو ساماندهي بهتري بكنه. البته كاملاً واضح و مبرهنه كه صاحب اين خونه ي مجلل ني ني وبلاگه و خب حق داره از اينهمه نگاهي كه به سمت خونه شه بهترين استفاده رو ببره ولي خب يه كوچولو توي اين زمينه هم بيشتر هواي خونه نشين هاش رو داشته باشه.

الهي هر كي توي هر راهي قدم برميداره كه نهايتش شادي و آرامش ديگرانه، گام به گامِ قدمهاش رو نور كن. 


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 2849 مرتبه
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 24 مرداد 1391 و ساعت 8:20 توسط مامان فريبا |
نی نی وبلاگ در غم ... از طرف : نی نی وبلاگ در 24/5/1391
برای تسلی خاطر بازماندگان زلزله شمال غرب کشور سری به دپارتمان اخبار بزنید و با پیامی دل هموطنان داغدیده خود را آرام فرمائید. http://news.niniweblog.com/post104.php

دلم گرفت. ممنون ني ني وبلاگ كه ما رو به يادِ ديگر اعضاي خونواده مون، ايران انداختي. از خودم ناراحت شدم كه چرا توي وبلاگ نيروانام از اين بچه هاي بيگناه يادي نكردم. شايد چون دلم نميخواد وبلاگش به غم آميخته بشه. نميدونم. در هر حال منو شرمنده كردي ني ني وبلاگ!
براي بچه هايي كه بيخبر از بغض زمين، غرق كودكياشون بودن و حالا يا بسوي خدا پرواز كردن يا دنبال عروسكاشون زير آوارن و يا ... دلم گرفت و چشام اشكي شد. خدايا كاش زلزله نبود.
هموطناي من! زياده بگم در غمِتون شريكم چون غمِ شما خيلي بزرگه و دلِ من خيلي كوچيك. اين لحظه به احترامتون سكوت ميكنم و از خدا براتون صبر ميخوام. به اميد ايراني مقاوم در برابر زلزله @};-

 


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 1813 مرتبه
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 2 مرداد 1391 و ساعت 8:01 توسط مامان فريبا |

دوستاي عزيزم كه براي اولين بار ميايين خونه ي من، خيلي خوش اومدين. قدمتون به روي چشم. اين عكس من كه توي ويترين رفته بابت جايزه ي مسابقه ي اتاق من از طرف ني ني وبلاگ عزيز بهم هديه شده. همه ي دوستاي مامانم ميگفتن كه اين عكسها خيلي كوچيكه و واضح نيست. خب راست هم ميگن. اگه دوست داشتين عكسها رو بهتر ببينين و اگه با ديدن عكسهاي اين پست خيلي راضي نشدين،‌ اينجا كليك كنين و فايل رو دانلود بزنين. اميدوارم هميشه دوستاي من بمونين. همه تون رو دوست دارم.


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 2494 مرتبه
نوشته شده در تاريخ شنبه 15 مرداد 1390 و ساعت 16:32 توسط مامان فريبا |

دوستاي عزيز ني ني وبلاگي كه عكس نيروانا جونم رو توي منوي كاربري يا ويترين ني ني وبلاگ ديدين و افتخار دادين تشريف اوردين خونه ي نيرواناي عزيز ما. خوش اومدين. اميدوارم لذت ببرين از لحظاتي كه خونه ي دختر گل ما سپري ميكنين. خوشحال ميشم اگه نظرهاي زيباتون رو از ما دريغ نكنين. اينجا علاوه بر اينكه خونه ي دختر منه دفتر مشق من هم هست. من اينجا مشق عشق ميكنم و مشق نويسندگي. نيروانا بهونه ي بيدارشدن يه عشق ديرينه در وجود منه كه همون نوشتنه. پس خوشحال ميشم نقدتون رو هم بشنوم. از ابراز لطف و محبت زيباتون به نيرواناي عزيزم هم پيشاپيش قلباً و عميقاً سپاسگزارم. خدا نوگلهاي عزيزتون رو تو دستاي مهربون خودش هميشه ي ايام ايمن نگه داره. آمين

ارادتمند،

مامان فريبا


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 2808 مرتبه
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 28 تير 1390 و ساعت 11:54 توسط مامان فريبا |

براي شركت در مسابقه ي ني ني شگفت انگيز رفتم تو آرشيو عكسات؛ اما ميدوني چيه گلم! تو كلاً شگفت انگيزي و همه ي كارات براي ما عجيب و غريبه. چون لحظه به لحظه رشد ميكني و كار جديدي انجام ميدي كه تا حالا انجام نميدادي و اين خب خودش پر از شگفتيه. هميشه ميگم آخه تو چه جوري اين چيزا رو ميفهمي!؟ به نظرم طراح مسابقه ي ني ني شگفت انگيز بايد بيشتر توضيح ميداد كه منظورش از شگفتي چيه؟ البته اگه يه كار خيلي عجيب از ديد سايرين منظور باشه كه خب ولي به نظرم يه چيزي كم داره. مثلاً عكس تنها ممكنه گويا نباشه. اينكه تو چه سني چه كاري انجام داده شده خيلي مهمه. تازه نوشته شده استعداديابي ني ني شگفت انگيز؟!  نميدونم به توضيحات عكس هم توجه ميشه يا نه؟ ولي خب شايد اين تنها بهانه اي باشه براي ايجاد يه پست جديد كه يكي از خاطرات بامزه ت رو كه مربوط به 14 ماهگيته تعريف كنم:

بابايي يكي از فعاليتهاي اين برهه از زمانش ساخت تابلوهاي نقش برجسته ي گِليه. از همون اوايلي كه مي برديمت كارگاهِ بابايي حال ميكردي اونجا و دلت ميخواست به همه چي ور بري. اونقدر به ابزار و ادواتش ور ميرفتي كه مجبور شديم مشابه اسباب بازيش رو در اختيارت بذاريم ولي تو هميشه دنبال اصل جنس بودي نه مشابه! بگذريم. يه روز بابايي وقتي داشت روي يه نقش برجسته كه روي ميز پذيرايي پهن كرده بود كار ميكرد كنجكاوي تو و اشتياق بابايي براي علاقه مند كردن تو به فعاليتهاي هنري باعث شد بذاردت تو بغلش و كار كنه. تو هم گير دادي كه ابزارش رو ورداري و عين اون كار كني. اينجوري:

فرداي اونروز تو هي از صندلي غذاخوريت بالا ميرفتي و از اون بالا ميزدي زير گريه، من و بابايي هم هي دستپاچه كه خدايا چي شده؟؟؟ چندبار اين كار رو تكرار كردي و ما نفهميديم. يه سمت پذيرايي رو نگاه ميكردي و گريه ميكردي. بابايي بغلت كرد و شروع به دور زدن تو خونه كرد كه دقيقاً بدونه كجا گريه ات ميگيره. (مثل بازي بچگيامون كه يه چيزي قايم ميكرديم و طرف بايد از روي شدت ضربه اي كه به ميز ميزديم پيداش ميكرد.) دم ميز پذيرايي كه ميرسيد صدات زياد ميشد و تازه اونوقت بود كه فهميديم دردت چيه، ميخواستي گل بازي كني!!! خوشحال از اين كشف بزرگ وسايل لازم رو فراهم كرديم و تو رو گذاشتيم تو صندليت كه راحت هر كار دلت خواست انجام بدي. اينجوري:

اونروز حسابي از گل بازي لذت بردي و ما هم از تماشاي نيرواناي شگفت انگيز. 

 

 اولين تابلوي نقش برجسته ات رو بيادگار نگه داشتيم. 


موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 3402 مرتبه
نوشته شده در تاريخ شنبه 21 خرداد 1390 و ساعت 16:14 توسط مامان فريبا |

نيرواناي من! عكساي زيادي از خوابت دارم. توي همشون مثل فرشته هايي. بقول خاله هاله خواب همه ي بچه ها خواب فرشته هاست. هميشه فكر ميكنم وقتي خوابي چي خواب ميبيني مخصوصاً روزاي اولي كه پا به زمين گذاشته بودي، ديدنت توي خواب خيلي لذتبخش بود. حس اينكه الان داري خواب عرش اعلي رو ميبيني و تو حال و هواي ملكوت سير ميكني به آدم روح مي بخشيد. هي از زاويه هاي مختلف نگاهت ميكردم و عكس ميگرفتم. دلم ميخواد همه ي عكسايي كه از خوابت دارم رو به اين بهانه اينجا بذارم تا حالشو  ببری. البته همه ش كه زياده گلچين ميكنم. اين عكس رو ميذارم برا مدير وبلاگ كه تو مسابقه ي "خواب يك فرشته" شركت بدن، بقيه رو تو ادامه ي مطلب تقديمت ميكنم:

 ادامه مطلب...
موضوع : تعاملات نی نی وبلاگی | بازدید : 4428 مرتبه
صفحه قبل 1 صفحه بعد
درباره وبلاگ
مسافر كوچولوي ما كه سياره اش رو به قصد ديدن زمين ترك كرده بود در يازدهمين روز از آذرماه هشتاد و هشت قدم به سياره ي ما گذاشت. اين وبلاگ تقديم به اونه كه خاطرات زمينيش رو هميشه بياد داشته باشه. دعا كنيم گل سرخش رو پيدا كنه.
موضوعات
آخرين مطالب
نويسندگان
آرشيو مطالب
پيوند ها
پيوندهاي روزانه
آمار وبلاگ
افراد آنلاین : 5 نفر
بازديدهاي امروز : 119 نفر
بازديدهاي ديروز : 2601 نفر
بازديدهاي هفته گذشته : 119 نفر
كل بازديدها : 3015633 نفر
Powered By NiniWeblog.com

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.